Slevový kód Mezinárodní den žen 2024

Kupóny MDŽ na nejlepší produkty, které darovat ženě

Den žen
Nike
Nike Slevový Kód

Pokud hledáte tipy na dárky k MDŽ a zároveň chcete šetřit vaši peněženku, pak jste na správném místě. Máme pro vás nepřeberné množství nápadů, které skvěle doplní slevové kupóny na našich stránkách, abyste získali ty nejlepší ceny. Tyto tipy si prostě nesmíte nechat ujít.

Kdy je Mezinárodní den žen?

Pro ty, co nikdy neví, jaký svátek je vlastně kdy, protože občas se každému všechny ty datumy pletou. A proto si poznačte do kalendáře – 8. březen Mezinárodní den žen, protože na tento den bychom rozhodně neměli zapomínat. A jelikož tento rok připadá na pátek, co si takhle udělat prodloužený víkend? Vyberte si jednu z akčních nabídek na našich stránkách a užijte si pobyt za pár korun!

Mezinárodní den žen historie: odkud pochází svátek Mezinárodní den žen?

Nejprve si řekneme, jak vznikl Mezinárodní den žen. Mezinárodní den žen historie sahá do začátku 20. století, kdy aktivistka Theresa Malkiel navrhla Americké socialistické straně z New Yorku uspořádat jako první oslavu Dne žen. Tato oslava inspirovala další ženy a na první mezinárodní ženské konferenci v Kodani bylo navrženo, aby byl svátek mezinárodní avšak bez určení pevného data. Tento návrh byl přijat jako strategie boje za rovnoprávnost včetně volebního práva žen. Datum 8. března se ustálilo až po první světové válce po demonstraci žen v Petrohradě. Od roku 1975 je svátek uznáván také OSN a v České republice ho slavíme od roku 2004.

Mezinárodní den žen dárek

Blíží se Mezinárodní den žen, copak jí dáte za dárek? Tato otázka už vás určitě mnohokrát napadla. Naštěstí tu máme několik osvědčených nápadů na dárek k MDŽ a tipy, jaké akce a slevy rozhodně nesmíte propásnout! Pokud vás napadla MDŽ oslava, pak se vám jistě bude hodit sleva na víno MDŽ. Aktivity Mezinárodní den žen rozhodně mohou takový den udělat také příjemnější. Vezměte ji třeba do divadla, na koncert, do kina nebo třeba na romantickou procházku. Sbalte s sebou nějaké dobré snacky a udělejte si třeba piknik v parku, pokud tomu počasí dopřeje. A pokud vaše žena dá přednost spíše akčnějším aktivitám, sport sleva MDŽ vám přinese skvělé ceny na sportovní vybavení. Mezi další neprůstřelné nápady patří doplňky. Doplňky do bytu a zahrady nebo třeba výživové produkty jako je kolagen pro lepší zdraví, protože máme jen jedno a je potřeba o něho pečovat. Mezinárodní den žen slevy vám tyto produkty zlevní až o několik procent, nezapomeňte si tedy vyzvednout kupóny MDŽ a ušetříte.

Den žen sleva kosmetika

Den žen sleva kosmetika vám přinese ty nejlepší ceny na kosmetické produkty právě v tomto období. Využijte slevy na MDŽ a dopřejte jí tu nejlepší péči. Poohlédněte se například po nabídce Notino MDŽ nebo Douglas MDŽ. Zde máte totiž zaručeno, že slevy MDŽ vám přinesou krásné ceny na kvalitní produkty. Nesmíme vynechat ani slevové kupóny eshopů Allies a Lapert. Nebo co takhle dárkové poukazy na krásný den pro ženu? Poukaz den pro ženu může být například vstup do sauny, wellness, poukaz na masáž, na nehty, ke kosmetičce či na vlasy. Fantazii se meze nekladou. Omrkněte také produkty a slevový kód Den žen na našich stránkách pro ještě exkluzivnější nabídky. Protože Den žen slevy vám mohou ušetřit velké peníze

Den žen sleva na elektroniku

Slevy MDŽ na elektroniku se v tomto období také vyplatí využít. Pokud vaše druhá polovička pokukuje po novém mobilním zařízení, pak by jí nový telefon jistě udělal radost. Objevte výrobky ze sekce elektroniky pro ženy, jako jsou depilátory, kulmy, fény a další příslušenství za ještě nižší ceny. Před nákupem navštivte naše stránky, aby vám žádná Den žen sleva neunikla. Mnohdy stačí pouze zadat slevový kód a ušetříte pěkné částky.

Den žen doprava zdarma

A pokud už chceme ušetřit, tak musíme se vším všudy! A to díky dopravě zcela zdarma až k vám domů. Pro více nápadů, na které platí sleva k MDŽ a které máte s doručením zdarma vám poslouží naše stránky. Žádnou slevu si nesmíte přece nechat uniknout. Stačí si jen vybrat.

Vyberte dárek ještě dnes a bez stresu díky těmto skvělým nabídkám a osvědčeným nápadům. Nezapomeňte, že sleva Den žen je tu jen jednou za rok, a proto je dobré ji využít. Den žen je ideální příležitostí, jak překvapit své blízké speciálními dárky, a proto dnes nakupte květiny, sladkosti, šperky nebo jiné zboží za nižší ceny. Podívejte se na naši stránku BravoSleva, kde najdete aktuální informace a nejlepší kupóny, akce a nabídky na dokonalý dárek ke Dni žen.

Statistiky BravoSleva

icon users
4.000.000 uživatelů
icon boutiques
6 000+ značek
icon codes
150 000+ kupónů
icon verified
98% ověřeno