Slevy kódy Valentýn 2025

Valentýnský poukaz na přání a kupóny

Valentýnské nabídky
Nike
Nike Slevový Kód

Vaše přání je naším úkolem. Ať už slavíte Svatého Valentýna nebo ne, toto období je to pravé, pokud chcete ušetřit. Využijte Valentýnské slevy dokud trvají! Obchody nabízejí skvělé akce a Valentýnská sleva kód vám přinese ještě lepší ceny. Pojďme se spolu podívat na to, jak Svatý Valentýn svátek vůbec vznikl, jaké dárky se na tento den hodí a kde sehnat ty nejlepší nabídky.

Svatý Valentýn historie: kdy a proč se slaví svatý Valentýn

Všichni svátek znají, ale jak vznikl? Nejprve si pojďme říct, kdy je svatý Valentýn, tedy který den se slaví svátek zamilovaných svatý Valentýn. Připadá na zimní měsíc únor a nese kouzelné číslo – 14.2. svatý Valentýn, svátek, který se nachází přímo uprostřed nejkratšího měsíce v roce. A odkud pochází svátek svatý Valentýn a od kdy se slaví svatý Valentýn? Svatý Valentýn původ má v Anglosaských zemích, ale postupně se šířil i do dalších zemí.

Ptáte se, proč je svatý Valentýn považován za patrona zamilovaných a proč se říká Valentýnu svatý Valentýn? Svatý Valentýn legenda sahá až do 3. století, kdy byl v Římě zakázán sňatek vojákům. Panoval totiž strach, že by nechtěli do boje. Kněz jménem Valentýn tento zákaz odmítal, a tak tajně oddával zamilované vojáky. Bohužel se na jeho činy přišlo a 14. února byl popraven. Právě proto připadá svatý Valentýn datum na 14.2. Legenda také praví, že před svou smrtí napsal dopis dozorcově dceři s podpisem “tvůj Valentýn”. Možná jste slyšeli i jiný svatý Valentýn příběh. Historikové se o původní legendě dohadují dodnes. Takže pokud hledáme odpověď na otázku, kdo byl svatý Valentýn – nemůžeme ani dnes s jistotou říci.

A jak se slaví svatý Valentýn v Čechách? K tomuto svátku se pojí řada zvyků. Nejznámější Svatý Valentýn tradice je vyznávání lásky s tzv. Valentýnkou. Svatý Valentýn v Česku avšak není tak velkým hitem jako například v Americe. V různých oblastech má svátek silný náboženský význam. Dny v křesťanství svatý Valentýn popeleční středa již dříve nastaly ve stejnou dobu, avšak to neznamená nic špatného. V obci Most Svatý Valentýn byl jméno dřevěného kostela, který však byl zničen díky velké vichřici v roce 2017.

Svatý Valentýn, co koupit: Svatý Valentýn dárek

Lásku bychom měli dávat najevo po celý rok, ale strávit tento den se svými milovanými není vůbec špatný nápad. Mnohdy jsme zahlceni povinnostmi a na společné chvilky zbývá málo času. Čím tedy naši druhou polovičku překvapit? Pojďme si ukázat, jaký dárek na svatého Valentýna zaručeně okouzlí a díky kterému se bude těšit i vaše peněženka. Skvělým výběrem je Valentýnský poukaz na fotografování. Společné focení je zábavné, navíc si vytvoříte věčnou vzpomínku.

A jak slavit svatý Valentýn pro děti? Jistě nesmíte vynechat Valentýnské slevy na hračky, třeba ovládací auto Valentýnské slevy určitě zlevní a vaši nejmenší budou nadšeni. Valentýnská sleva miminka asi nepotěší tolik, jako potěší vás! Pro starší děti zavítejte do sekce elektronika, kde jsou například sluchátka Valentýnská sleva nebo Valentýnské slevy na Steamu, kde ušetříte na počítačových hrách, ze kterých bude mít radost každý hráč. A to platí každý rok, protože Valentýnské slevy hry vždycky zlevní o několik procent. Pro všechny milovníky sportů pak nesmíte přehlédnout sekci Valentýnské slevy na sport nebo Valentýnské slevy na jezdecké potřeby. A pokud pro vaše děti hledáte spíše svatý Valentýn nápady výtvarné, nechte je namalovat obrázek svatý Valentýn, který mohou dát svým kamarádům.

Doprava zdarma Valentýn a Valentýnské dárkové poukazy

Jedním ze způsobů, jak ušetřit, je využít doručení zdarma. Pokud si nejste jisti, co by vaše druhá polovička potřebovala, jednoznačnou volbou je Valentýnský poukaz.

  • Valentýnská kytice sleva

Skvostná kytice nikdy neurazí, ba naopak! Může udělat velkou radost. Zkuste ji nechat uvázat z jejích oblíbených květin a uvidíte krásný úsměv na tváři.

  • Valentýnská sleva hodinky a valentýnské slevy náušnice

Doplňky dokážou dělat divy! Ještě že nyní probíhají Valentýnské slevy zlaté šperky, kde můžete sehnat ten nejkrásnější šperk za rozumnou cenu.

  • Valentýnská sleva na kosmetiku a parfémy

Pokud si nevíte rady, jaký typ kosmetiky darovat, dárkový poukaz Valentýn nikdy nezklame. Valentýnská sleva kosmetika je tady, a proto se nezapomeňte na našich stránkách podívat na Valentýnské slevy v kosmetice a na Valentýnské slevy parfémů, protože Valentýnské slevy na parfémy prostě stojí za to! Průzkum jsme udělali za vás a ty nejlepší nabízí Douglas Valentýnská kolekce a také eshop Notino. Zde můžete najít jak produkty z řady Valentýnská sleva kosmetika, tak Valentýnské slevy parfém. Z praktičtějších dárků je výhodná Curaprox Valentýnská edice Dr.Max, protože na péči o své zuby bychom neměli zapomínat.

  • Valentýnská večeře poukaz

Láska prochází žaludkem. Pokud souhlasíte, pak je poukaz na Valentýnskou večeři tou správnou volbou nebo Valentýnská nabídka víno, které skvěle doplní jakýkoliv pokrm. A co si po večeři zajít na Svatý Valentýn film nebo si udělat pohodlí doma a pustit si Zápisník jedné lásky – romantika, jak se patří. Jste spíše fanouškem vaření doma? Uvařte osvědčený recept a omrkněte Valentýnské slevy spotřebičů, které zajistí nejlepší výsledek. A pokud vaše polovička dá přednost zdravějšímu mlsání, jsou tu Aktin Valentýnské slevy nebo další výhodné nabídky z naší sekce potravin a nápojů.

  • Valentýnská sleva na boty a Valentýnské slevy oblečení

Pro ty nejlepší nabídky přejděte do sekce módy, kde na vás čekají Valentýnské slevy oblečení, třeba Valentýnská sleva mikina pro páry nebo další Valentýnské sleva kódy. A co takhle noční prádlo Svatý Valentýn pro dvojice? Vždy také potěší nový pár bot a pro takový nákup je tu Baťa sleva Valentýnská, kde můžete ušetřit až 50%. Překvapí vás i výhodné Valentýnské slevy Bonprix nebo Valentýnské slevy Nike, stačí si jen vybrat!

Valentýnský pobyt sleva

Darovat zážitek je snad ten nejlepší dárek. Zajeďte do hor a užijte si pořádnou zimní lyžovačku. Valentýnská sleva na autobus vám zaručí cestu za pár korun. Po dlouhém dni zajděte do wellness a relaxujte. Není nic lepšího než příjemně strávený den se svojí láskou. Valentýnská nabídka pobytů nezná meze a pokud máte radši teplo, nebojte se, myslíme i na vás!

Valentýnská nabídka letenky

Valentýnská sleva neminula ani ceny letenek. Zaleťte si na Valentýnské oslavy například do New Yorku na romantickou procházku městem. Uvidíte, jak vypadá správná Valentýnská oslava, a to je zážitek, který stojí za to!

Zájezdy do Řecka s Valentýnskou slevou

Odpočinek na lehátku, koktejl v ruce a šplouchání vln. Taky si to umíte představit? Proměňte tuto představu v realitu, využijte Valentýnskou slevu a zaleťte si třeba do Řecka – země dobrého jídla, vína a krásných pláží.

Doufáme, že teď již víte, jaký dárek na svatého Valentýna darujete a kde hledat, abyste získali tu nejlepší cenu. Nezapomeňte odebírat náš newsletter Valentýn, díky kterému můžete získat slevový poukaz Valentýn.

Statistiky BravoSleva

icon users
4.000.000 uživatelů
icon boutiques
6 000+ značek
icon codes
150 000+ kupónů
icon verified
98% ověřeno